Pärnu linna südames asuv apartementhotell apArts on loodud endisesse Uue Kunsti Muuseumi hoonesse. Majale on andnud uue ilme tuntud ja tunnustatud arhitekt Kalle Vellevoog. Maitseka ja praktilise sisekujunduse eest vastutab sisearhitekt Tiiu Truus.
Osaliselt rekonstrueeritud kuuekordsel hotellil on kahekorruseline uus osa. Majas asub kokku 55 rõduga apartementi ja 4 äripinda, mille suurused jäävad vahemikku 21 kuni 95 m2. Rekonstrueeritud osa esimese ja kuuenda korruse apartemente ilmestavad lükanduste ja klaaspiiretega terrassid. Kõrged laed teevad apartemendid avaraks ning naturaalsese tammeparketiga kaetud põrandad toovad neisse hubasust.

Tutvu hotelliteenusega siin

Majja planeeritud pesumaja ning apartementide võtmevabad nutilukud teevad lühiajalise üürimise haldamise äärmiselt mugavaks ja lihtsaks. Avar lobby ja galeriikoridor on sisustatud mõttega, et seal oleks hea kohtumisi korraldada ning soovi korral tööd teha.

Mõlemas hooneosas on rattaruumid, kus hõlpsalt suviseid sõiduvahendeid hoida. Autodele mõeldud parkimiskohad asuvad nii majaaluses garaažis kui ka hoovis. Lisamugavust asjade hoiustamisel võimaldavad panipaigad ja liikumist lihtsustab lift.
Hoonet ümbritsev kõrghaljastus tagab südalinnas mõnusa privaatsuse, mida iga puhkaja vajab.