Kus on valgus, seal on varjud.

Valguse ja varju mäng laseb sisekujunduselementidel välja paista ning tõstab esile nende kvaliteedi, andes igal hetkel apartemendile uue, kordumatu ilme. Loodus on parim kunstnik. apArtsi apartemendid on inspireeritud paljuski sellest kunstist, mida maja ajalooliselt õhkab, ent ka suvepealinna mereäärsest looduslikust ilust ja päikesepaistest, kuumast liivarannast ja murtud toonides põhjamaiselt kargest merest.

Sole

Suvest ja päikesest, rannast ning puhkusest inspireeritud sisekujunduses on kasutatud karamelliseid toone. Beežid põrandaplaadid pesuruumides, mahedad tasapinnad köögis ning pehme mööbel, vaibad ja aknakatted on valitud värvides, mis maalivad sooja üldilme. Kõrgete lagedega apartemendis on rohkelt avarust ja päikesevalgust, mis paneb end kindlasti suurepäraselt tundma.

Vaata galeriid Lae alla PDF

Mare

Nii nagu vahused lained tumedal merel ja jahedad varjud päikeselisel päeval ilmestavad ka Mare apartemente põnevad värvikontrastid. Pesuruumide kauneid valgeid põrandaid tasakaalustavad hallides toonides seinad. Luksuslikud pisidetailid ja musta värvi valgustid koos tammeparketist põrandatega annavad soliidse ja väljapeetud ilme. Samas on apartementides kasutatud valgeid ja minimalistlikke sisustuselemente, mis loovad erilise ja maitseka valguse-varju efekti. Siin on kõik tasakaalus.

Vaata galeriid Lae alla PDF