Asukoha väärtused

Maja paikneb suurepärases kohas  otse suvituslinna südames. Hotell apArts asub aadressil Esplanaadi 10, mis on ümbritsetud populaarsete spaade ja armastatud restoranidega.
Kõik on lähedal ning igale poole saab mugavalt jalgsi või rattaga.
Jalutuskäigu kaugusel asuvad rand, jahtklubi ja ajalooline Ammende villa park. Spordilembelistele külalistele pakuvad rõõmu ja väljakutset üle tee asuvad tenniseväljakud.

Asukoht Google Mapsis

Rand

Madala- ja soojaveeline Pärnu laht on fantastiline koht nii suplemiseks kui ka surfamiseks. Valge liivaga pikal rannajoonel on ruumi igale puhkajale. Puudust pole ka toredatest rannakohvikutest ja -restoranidest, mis ootavad kõiki suuri ja väikseid suvitajaid.

Jahtklubi

Üks olulisemaid paiku suvepealinnas on Pärnu jõesuudmes asuv jahtklubi. Lõbusad väljasõidud merele, põnevad kalapüügimatkad ja seltskondlikud piknikud lahel pakuvad elamust igale veearmastajale. Ühtlasi on nii puhkajate kui ka kohalike seas au sees jahtklubi restoran.

Tennis

apArts apartementhotell asub mugavalt Pärnu Kesklinna Tenniseklubi kõrval. Roheluses paiknevad väliväljakud esitavad spordisõpradele väljakutse – võimalus vaba aega aktiivselt veeta ja mõnusat sportlikku pingutust nautida teeb puhkuse kindlasti meeldejäävaks.

Supeluse promenaad

Et suvemelust päriselt osa saada, tasub jalutada Supeluse promenaadil. Mõnus jalutustänav ühendab kesklinna piirkonna mereäärse rannaalaga. Promenaadi ääres asuvate suvekohvikute ja -restoranide terrassidel on meeldiv päeva õhtusse saata ning möödujaid vaadelda.